اجنماعی

‍ حمایت ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰» از گزینه پیشنهادی وزارت گردشگری

 حمایت ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰» از گزینه پیشنهادی وزارت گردشگری

ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰» در بیانیه ای از عملکرد دکتر مونسان در زمان تصدی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدردانی کرده و آورده است: دکتر مونسان مدیری توانمند، مقتدر و باتجربه در عرصه گردشگری کشور است.

در این بیانیه که در اختیار روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه قرار گرفته، آمده است: تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یکی از مطالبات جدی فعالین این عرصه در طول سالیان متمادی بوده و اینک که این مهم تحقق یافته، بسیار خرسند و به آینده و دورنمای تحول گردشگری کشور امیدواریم.

ما به عنوان ستاد مردمی کلان رویداد کرمانشاه۲۰۲۰ که این مهم با همت اولیه دکتر مونسان بنیان نهاده شده، با تمام توان و با نگاهی امیدوار از ایشان در تصدی پست وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام حمایت می کنیم.

 همچنین با توجه به اینکه در سال های اخیر فعالان این عرصه شاهد تغییرات زیاد در عرصه تصمیم گیری های کلان بوده و گاهی زیان و ضرر غیر قابل جبرانی به ساختار گردشگری و میراث ملی وارد شده، امید آن داریم که با تشکیل وزارتخانه مربوطه، دیگر شاهد آن موارد نباشیم.

در پایان این بیانیه آمده است: ستاد مردمی کرمانشاه۲۰۲۰،  از تلاش‌های این مدیر توانمند قدردانی کرده و از نمایندگان محترم مردم شریف استان کرمانشاه و ایران در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارد با نگاه تخصصی بر عملکرد این وزارت خانه از این مدیر لایق وتوانمند حمایت نمایند.

ستاد مردمی «کرمانشاه۲۰۲۰»

zozanews.ir